به گزارش خبرنگار جامعه معلولین اصفهان : طومار کمپین سراسری پیگیری تصویب لایحه حمایت از حقوق معلولان شعبه اصفهان در روز چهار شنبه ۶ اردیبهشت ماه به افتتاحیه نمایشگاه باور ۳ ( بازی‌های رایانه‌ای و رباتیک ) واقع در باغ غدیر منتقل شد و پس از مراسم افتتاحیه این نمایشگاه مسولین بهزیستی و اعضای شورای شهر و اعضای جامعه معلولین اصفهان و شهروندان استان اصفهان اقدام به امضای این طومار کردند.

نمایشگاه باور ۳ در قالب ۲۰ غرفه بازی‌های رایانه‌ای، ماشین‌های کنترلی، بازی‌های رباتیک به نمایش گذاشته می‌شود که شهروندان می‌توانند از ربات، بازی‌های رایانه‌ای و ماشین‌های کنترلی استفاده و تفرج کنند.

سومین نمایشگاه فناوری‌های نوین در شهر شادی و مفرح دیجیتالی با همکاری کمیته بازی­‌ها و ورزش‌های الکترونیک استان اصفهان و بهزیستی و جامعه معلولین اصفهان به میزبانی مرکز فناوری‌های نوین شهرداری اصفهان در باغ غدیر گشایش یافت.

اهداف کمپین سراسری پیگیری تصویب لایحه حمایت از حقوق معلولان :

توانیابان دارای معلولیت علاوه بر مشکلات مبتلا به آحاد مردم در وضعیت اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی کنونی کشور ، مسائل و مشکلات مضاعفی ویژه زندگی همراه با معلولیت دارند.
راهکار اندیشیده شده برای حل این مشکل، لایحه حمایت از حقوق معلولان است که دولت به مجلس شورای اسلامی تقدیم کرده است ولی علیرغم ضرورت تسریع درتصویب، هنوز مسکوت مانده است. بدیهی است هر روز تاخیر در تصویب آن، زندگی میلیون ها فرد دارای معلولیت در سراسر کشور را با مشکلات بیشتری مواجه می کند…

ما شرکت کنندگان در کمپین سراسری پیگیری تصویب لایحه حمایت از حقوق معلولان با امضاء ذیل این طومار از مجلس محترم شورای اسلامی درخواست می کنیم تا تصویب این لایحه مهم را در اولویت کاری سال ۱۳۹۶ قرار دهد. تا زمینه رفاه حداقلی،درمان،اشتغال، تحصیل، و حضور اجتماعی معلولان در فرایند دسترس پذیری شهری فراهم آید.

این کمپین در استان اصفهان به همت محمد حیدری فعال اجتماعی حقوق معلولین و یکی از اعضای فعال جامعه معلولین اصفهان راه اندازی و حمایت میشود و پس از پایان جمع اوری امضای طومار به نماینده محترم استان اصفهان در مجلس شورای اسلامی تحویل خواهد شد تا به ریئس مجلس شورای اسلامی و فراکسیون تصویب لایحه حمایت از حقوق معلولان تحویل شود.

امضای طومار کمپین توسط جناب اقای دکتر صادقی ریاست محترم اداره کل بهزیستی استان اصفهان

امضای طومار کمپین توسط جناب اقای فیاض بخش معاون محترم توانبخشی اداره کل بهزیستی استان اصفهان

امضای طومار کمپین توسط جناب اقای دکتر علی رضا نصر اصفهانی مدیر عامل محترم انجمن حمایت از بیماران اسیب نخاعی اصفهان و از اعضای شورای اسلامی شهر اصفهان

امضای طومار کمپین توسط جناب اقای واحدی مجری و خبرنگار مشهور صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران

امضای طومار کمپین توسط برخی از مسولین محترم استان اصفهان

امضای طومار کمپین توسط خبرنگاران در نمایشگاه باور ۳ در باغ غدیر اصفهان

امضای طومار کمپین توسط خبرنگاران در نمایشگاه باور ۳ در باغ غدیر اصفهان

امضای طومار کمپین توسط اعضای جامعه معلولین اصفهان در نمایشگاه باور ۳ در باغ غدیر اصفهان

  

امضای طومار کمپین توسط برخی از شهروندان در نمایشگاه باور ۳ اصفهان

امضای طومار کمپین توسط برخی از شهروندان و دانشجویان در نمایشگاه باور ۳ اصفهان

امضای طومار کمپین توسط برخی از دانش اموزان و شهروندان در نمایشگاه باور ۳ اصفهان

امضای طومار کمپین توسط برخی از کارمندان زحمت کش شهرداری در نمایشگاه باور ۳ اصفهان

تصاویر این گزارش توسط خبرنگارن افتخاری جامعه معلولین اصفهان اقایان : محمد حیدری و اصغر فخاری تهیه شده است.

کلیدواژه ها :

این خبر را به اشتراک بگذارید :