به گزارش خبرنگار جامعه معلولین اصفهان به نقل از خبرگزاری ایسنا : رئیس سازمان بهزیستی کشور گفت: خانواده‎هایی که درآمدشان کمتر از میزان تعیین شده برنامه ششم است تحت پوشش قرار می‎گیرند.

به گزارش ایسنا، انوشیروان محسنی بندپی در مراسم افتتاح واحدهای مسکونی مددجویان بهزیستی شهرستان الیگودرز، اظهار کرد: تمام خانوارهایی که درآمد آنها کمتر از میزان تعیین شده در برنامه ششم است می‌توانند برای دریافت مستمری مددجویی در سامانه خدمات حمایتی ثبت‌نام کنند.

وی ادامه داد: مستمری تعیین شده بدون در نظر گرفتن یارانه برای خانواده‌های پنج نفره و بیشتر  ۴۶۵ هزار تومان، خانوارهای چهار نفره ۴۱۸  هزار تومان، سه نفره ۳۲۰ هزار تومان، دو نفره ۲۵۰ هزار تومان، و یک نفره ۱۴۸ هزار تومان در نظر گرفته شده است.

محسنی بند پی تصریح کرد: چنانچه درآمد خانواده‌هایی که درآمد آنها بدون یارانه نقدی کمتر از میزان فوق است، ابتدا در سامانه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی www.samanehrefah.ir ثبت‌نام و پس از بازرسی میدانی از محل زندگی، تحت پوشش سازمان بهزستی قرار می‌گیرند.

رئیس سازمان بهزیستی کشور یادآور شد: با اجرای این سیاست هیچ خانواده‌ای در ایران کمتر از میزان فوق درآمد نخواهد داشت و توضیح فرآیند انجام کار توسط معاونت رفاه اجتماعی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی اعلام می‌شود.

منبع : ایسنا

کلیدواژه ها :

این خبر را به اشتراک بگذارید :