به گزارش خبرنگار جامعه معلولین اصفهان : طومار کمپین سراسری پیگیری تصویب لایحه حمایت از حقوق معلولان شعبه اصفهان در روز پنج شنبه ۷ اردیبهشت به مجتمع  انجمن حمایت از بیماران اسیب نخاعی اصفهان در خیابان اتشگاه منتقل شده و توسط اعضای هیات مدیره و اعضای این انجمن امضا شد.

اهداف این کمپین :

توانیابان دارای معلولیت علاوه بر مشکلات مبتلا به آحاد مردم در وضعیت اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی کنونی کشور ، مسائل و مشکلات مضاعفی ویژه زندگی همراه با معلولیت دارند.
راهکار اندیشیده شده برای حل این مشکل، لایحه حمایت از حقوق معلولان است که دولت به مجلس شورای اسلامی تقدیم کرده است ولی علیرغم ضرورت تسریع درتصویب، هنوز مسکوت مانده است. بدیهی است هر روز تاخیر در تصویب آن، زندگی میلیون ها فرد دارای معلولیت در سراسر کشور را با مشکلات بیشتری مواجه می کند…

ما شرکت کنندگان در کمپین سراسری پیگیری تصویب لایحه حمایت از حقوق معلولان با امضاء ذیل این طومار از مجلس محترم شورای اسلامی درخواست می کنیم تا تصویب این لایحه مهم را در اولویت کاری سال ۱۳۹۶ قرار دهد. تا زمینه رفاه حداقلی،درمان،اشتغال، تحصیل، و حضور اجتماعی معلولان در فرایند دسترس پذیری شهری فراهم آید.

این کمپین در استان اصفهان به همت محمد حیدری فعال اجتماعی حقوق معلولین و یکی از اعضای فعال جامعه معلولین اصفهان راه اندازی و حمایت میشود و پس از پایان جمع اوری امضای طومار به نماینده محترم استان اصفهان در مجلس شورای اسلامی تحویل خواهد شد تا به ریئس مجلس شورای اسلامی و فراکسیون تصویب لایحه حمایت از حقوق معلولان تحویل شود.

در گزارش تصویری ذیل امضای طومار کمپین سراسری پیگیری تصویب لایحه حمایت از حقوق معلولان را در انجمن حمایت از بیماران اسیب نخاعی اصفهان مشاهده میکنید.

امضای طومار کمپین توسط جناب اقای دکتر علی رضا نصر اصفهانی مدیر عامل محترم انجمن حمایت از بیماران اسیب نخاعی اصفهان و از اعضای شورای اسلامی شهر اصفهان

امضای طومار کمپین توسط جناب اقای ناصرصالحی عضو محترم هیت مدیره و کمیته فرهنگی انجمن حمایت از بیماران اسیب نخاعی اصفهان

امضای طومار کمپین توسط جناب اقای مرتضی پرورش عضو محترم هیت مدیره و مدیر داخلی انجمن حمایت از بیماران اسیب نخاعی اصفهان

امضای طومار کمپین توسط سرکار خانم صفایی عضو محترم هیت  مدیره انجمن حمایت از بیماران اسیب نخاعی اصفهان

امضای طومار کمپین توسط جناب اقای حق شناس با سابقه ترین عضو انجمن حمایت از بیماران اسیب نخاعی استان اصفهان

امضای طومار کمپین توسط جناب اقای علی جعفری عضو محترم هیت مدیره انجمن حمایت از بیماران اسیب نخاعی اصفهان

ادامه تصاویر امضای طومار کمپین پیگیری تصویب لایحه حمایت از حقوق معلولین ایران توسط اعضای محترم انجمن حمایت از بیماران اسیب نخاعی اصفهان

 

 

   

تصاویر این گزارش توسط آقای محمد حیدری : خبرنگار افتخاری جامعه معلولین اصفهان تهیه شده است.

کلیدواژه ها :

این خبر را به اشتراک بگذارید :