به گزارش خبرنگار جامعه معلولین اصفهان : به مناسبت فرا رسیدن نیمه شعبان و ولادت حضرت قائم (عج ) از سایت جدید جامعه معلولین اصفهان در سیزدهمین سال فعالیت این رسانه رو نمایی شد.

سایت جدید دارای امکانات زیر میباشد:

 • کانال اختصاصی شبکه اجتماعی تلگرام
 • کانال اختصاصی شبکه نمایش فیلم اپارات
 • کانال اختصاصی اینستاگرام
 • کانال اختصاصی توییتر
 • گالری تصاویر پیشرفته
 • گالری فیلم
 • قالب کاملا ریسپانسیو و واکنشگرا مناسب موبایل و تبلت
 • بخش مقالات
 • بخش اخبار
 • بخش مصاحبه
 • تالار گفتگو
 • بخش خدمات و غیره …

تاریخچه سایت جامعه معلولین اصفهان :

سایت جامعه معلولین اصفهان در سال ۱۳۸۳ به همت محمد حیدری مدیر گروه طراحان وب ایران و از اعضای جامعه معلولین اصفهان طراحی و راه اندازی شد و در سال ۱۳۸۵ به نسخه های پیشرفته تر ارتقا یافت و هم اکنون پس از گذشت ۱۴ سال فعالیت و بروز رسانی و انتشار بیش از ۶۰۰۰ خبر و مقاله و ۳۰۰۰ عکس به عنوان اولین و با سابقه ترین سایت اطلاع رسانی جامعه معلولین ایران در سال ۱۳۹۶ مجددا توسط ایشان با امکانات بسیار پیشرفته تر و به روز طراحی و راه اندازی و پشتیبانی و مدیریت میشود.

 ———————————————————————————————————————————————————————-
معرفی دیگر سایتهای راه اندازی شده توسط مدیر سایت
 ———————————————————————————————————————————————————————-
بال پرواز بزرگترین شبکه اجتماعی و جامعه مجازی معلولین ایران
بال پرواز در سال ۱۳۹۱ فعالیت خود را اغاز کرد و امکانات ان مشابه شبکه اجتماعی فیسبوک میباشد و در حال حاظر بیشترین تعداد عضو را در بین شبکه های اجتماعی معلولین در ایران در اختیار دارد. این سایت در دومین جشنواره توان یاب و فضای مجازی با رویکرد فناوری , کار آفرینی و استقلال اجتماعی که توسط موسسه نیکوکاری رعد برگزار شد توانست رتبه نخست ان جشنواره را کسب کند.
ادرس سایت : BaleParvaz.com

———————————————————————————————————————————————————————-

سایت جامعه معلولین اصفهان
سایت جامعه معلوین اصفهان در سال ۱۳۸۳ فعالیت خود را اغاز کرد و در سالهای بعد به نسخه های پیشرفته تری ارتقا یافت و به عنوان اولین سایت جامعه معلولین ایران نیز شناخته میشود.
ادرس سایت : EsfahanHandicap.ir
———————————————————————————————————————————————————————-
انجمن دفاع از امتیاز خودروهای وارداتی معلولین ایران
انجمن دفاع از امتیاز خودروهای وارداتی معلولین ایران در سال ۱۳۹۳ فعالیت خود را اغاز کرد و هدف از ایجاد ان جلوگیری از سو استفاده دلالان سودجو که اقدام به خریداری امتیاز خودروهای معلولین با قیمتهای پایین میکردند راه اندازی شد تا ضمن اطلاع رسانی صحیح و شفاف اموزش واردات خودرو به معلولین اموزش داده شود.
ادرس سایت : KhodroMalolin.ir
———————————————————————————————————————————————————————-
تالار گفتگوی جامعه معلولین ایران
تالار گفتگوی جامعه معلولین ایران ابتدا در سال ۱۳۸۴ راه اندازی شد و پس از ان در سال ۱۳۹۱ به نسخه پیشرفته تری ارتقا یافت در این سایت معلولین از سراسر شهرهای ایران و جهان قادر خواهند بود در رابطه با موضوعات مختلف به بحث و تبادل نظر بپردازند.
ادرس سایت : IranSdp.ir
———————————————————————————————————————————————————————-
بزرگترین پایگاه خبری معلولین ایران
 بزرگترین پایگاه خبری معلولین ایران در اواخر سال ۱۳۹۶ با هدف تلاش در جهت تعمیق و ارتقای سطح آگاهی و دانش معلولین از حقوق خود و قوانین موجود و تلاش در جهت افزایش آگاهی شهروندان و مسئولین در موضوعات مرتبط با معلولین و روشنگری همه جانبه در خصوص مشکلات، کمبود ها و برطرف کردن نیازهای انها فعالیت خود را اغاز کرد.
ادرس سایت : IranSdpNews.ir
 سایتهای معرفی شده با هزینه شخصی مدیریت سایت طراحی , پشتیبانی و مدیریت میشود.
کلیدواژه ها :

این خبر را به اشتراک بگذارید :